MAJUTUS JA KINNISVARATEHINGUD

 

MAJUTUS

Suveperioodil rentida romantiline tuba väikese kööginurgaga vaikseks mõtiskluseks Põlva lähistel endises Kioma mõisa piiritusevabrikus. Majutus on mõeldud inimesele, kes soovib nautida privaatsust ja rahu. Hind kokkuleppel.
Kontakt: Tel 5051845

 

ÜÜRILE anda pikemaks ajaks lepingu alusel otse omanikult 15.sajandil rajatud Kioma mõisa /KIUMA-MÕISA katastritunnus 61901:002:0772/ juurde kuulunud viinaköögi hoone kiviosa - hind kokkuleppel.

Kiviosa hoonest on mõisa ajal kasutatud viinaköögina ja osaliselt hobusetallina, hiljem puu- ja keraamikatöökojana.

Objekt asub Põlva-Ihamaru-Saverna teelõigul, täpselt Põlva ja Ihamaru vahel Aarna külas.

Hoone 518 m2 on maakivist: keldrid, maapealne korrus ja katusealune, lisaks endine kupjamaja puitehitis hoone lõunatiivas, mida kasutatakse praegu elamuna. Hoones on vesi, tööstusvool ja osaliselt san.sõlm, kuid kogu objekt vajab rekonstrueerimist. Kiviseinad on tugevad, samuti on vahetatud välja kogu katuse puitosa, kogu hoone ulatuses on paigaldatud uued 30x30 talad 9 m pikad, kuid olemasolev plekk-katus vajab osalist rekonstrueerimist. Territooriumil  16236 m2 on 2 tiiki ja hooldatud kõrghaljastusega valgusküllane aed. Hoonet ennast võiks kasutada nii lao-, väiketootmishoonena (mööbli restaureerimine või muu käsitöö) kui ka huvitavalt kujundatud elamuna. Maakivi laseb fantaasial lennata...

hoone

aed